Edició 2018

Premiats edició 2018  Sr. Chakir El Homrani Conseller de Treball, Afer Socials i Família Sr. Alfredo Vega Alcalde de Terrassa Sr. Antoni Abad president Cecot

 

CATEGORIA A (Projectes de Cicles Formatius de Grau Superior)

  • 1r premi   800€  Patrocinat per CIRSA

3 pams
Centre: Institut Cavall Bernat
Localitat: Terrassa

Estudis: CFGS. Direcció de servei i restaurant

Alumna:  Alba Garcia Samper
Tutors: Mónica Berrocal i  Carlos Torras

  • 2n premi  500€   Patrocinat per Fundació Institut Industrial i Comercial

Última parada. Scape room
Centre: EDUCEM
Localitat: Granollers

Estudis:  CFGS. Administració i Finances
Alumnes:  Zaira Bancells Guerrero, Aleix Costa Mulet, Marc Guerrero Avellaneda, Enric Jaén Peula i Marina Rovira Garcia.
Tutor:  Sergi Ambit Ferrete

  • 3r premi  300€ Patrocinat per CIRCUTOR

Gymkama Travel
Centre:  INS Cavall Bernat
Localitat: Terrassa

Estudis: CFGS. Agencies de viatges i gestió d'esdeveniments

Alumnes:  Alba Martínez Flix i Paula Trigueros Berlanga
Tutora:  Esther Bayan

  • Menció   200€   Patrocinat per LAMP

A todo karts
Centre: INS Palau Ausit
Localitat:  Ripollet

Estudis:  CFGS . Administració i Finances.
Alumnes:  Marina Borrego Aranda, Pablo García Ferreras i Francisco Suárez Buzón
Tutor:  José Luis López Díaz

1r Premi CS

 2n premi CS

3r CS

 Menció CS

Anar a dalt

 


CATEGORIA B (Projectes Cicles Formatius de Grau Mitjà)

  • 1r premi 800€ Patrocinat per Ajuntament-Emprenedoria

Innova Lignum
Centre: INS Guillem Catà
Localitat: Manresa

Estudis: CFGM. Fusteria i moble
Alumnes: Joan Puigdellivol Ferres i Albert Romero Martín
Tutor:  Daniel Gort Beà

  • 2n premi 500€ Patrocinat per Ajuntament-Emprenedoria

Centre de dia Bon Viure

Centre: INS Montserrat Roig
Localitat:  Terrassa

Estudis: CFGM. Atenció a les persones en situació de dependència
Alumnes: Sancha Bosoka i Hala Triki
Tutora:  Elisa Casadas Farre

  • Menció  200€ Patrocinat per  Ajuntament-Emprenedoria

Riding in Japan
Centre: Centre de Formació Creatiu i Tècnic Sabadell
Localitat:  Sabadell

Estudis: CFGM. Confecció i Moda. 
Alumnes: Anna Bartrina Pous i  Laura Richart Rodulfo
Tutora:  Maite Sala Baldomà

1r Premi CM

Menció CM

Anar a dalt


CATEGORIA C (Projectes de Creativitat Artística)

  • 1r  premi 800€ Patrocinat per Ajuntament-Educació

Dystopia
Centre: Illa, Escola d'art i disseny
Localitat:  Sabadell

Estudis: CFGS. Estilisme d'indumentària
Alumne: Ismael Gouriguer Garcia
Tutora: Lluïsa Villanueva Calderé

  • Menció   300€  Patrocinat per Unió Empresarial Metal·lúrgica

Cuina Pompidor
Centre: Escola  Municipal d'Art i Disseny
Localitat:  Terrassa

Estudis:  CFGS. Disseny d'Elements per a l'Espectacle.
Alumnes:  Laia Guillamet, Adrián Martínez, Albert Bistué Mas, Alex Puntí Álvarez, Mireia Amat Pérez, Laura Carrasco Corominas, Mireia Montoya Guerrero, Eva Viciana Sánchez, Carlos Alejandro Seriña Flores, Rita Martin Navarro , Xènia Maria Bordón Marrero, Mireia Casas Marín

Tutors: Gemma Garcia i Enric Saiz Castañé

1r Premi Creatiu Mencio Creatiu

Anar a dalt



CATEGORIA D (Projectes de Programes de Formació i Inserció)

  • 1r premi 800€  Patrocinat per LAMP

Solar Skate
Centre: INS La Ferreria- PFI Montcada
Localitat:  Montcada i Reixac

Estudis: PFI d'Auxiliar
Alumnes:  David Català Macías i Kilian Rueda Pérez
Tutors:  Gemma Comas i Jordi Mateu
Menció  300€  Patrocinat per CIRSA

Chicken Tractor
Centre: Escola agrària  Santa Maria  del Vallès

Localitat:  Lliçà de Vall

Estudis:  PFI  Auxiliar en  Activitats Agropecuàries
Alumnes:  Lhouciene Barbacha, Lahcen Barbacha, Adrían Yuste Matencio, Anass Ballal, Charaf Eddine, Moussa Ech Charqy, Youssef El Mesbahy, Mohamed Bouzid, Tariq Kachtam, Ahmed Ech Charki, Alex Pimienta Jiménez

Tutors:  Enric Garcia Pérez i Laura Gutierrez Caballero

1r Premi PFI Menció PFI

Anar a dalt